index

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

به دهکده ی بازی خوش امدید

المواضيع الأخيرة

» پیش بینی شده است سه میلیون نفر Halo Reach Beta را دانلود خواهند کرد!!!!!!!!
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالجمعة فبراير 19, 2010 5:46 pm من طرف king of gamer

» اخرین گزارشها از بازی Red steel 2 به گفته ی سایت یوبیسافت(زبان اصلی)
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 2:05 pm من طرف Admin

» قوانین اصلی و کلی سایت
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 9:57 am من طرف Admin

» میزان پیشرفت ماهانه ی سایت
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 8:59 am من طرف Admin

» نبرد شخصیت های سال 2009
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 8:29 am من طرف Admin

» چگونه با VG اشنا شدید؟
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 8:29 am من طرف Admin

» طریقه ی ساخت بازی کامپیوتری تک نفره به کمک نرم افزار Game Maker (توضیح کامل)
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالخميس فبراير 18, 2010 8:04 am من طرف Admin

» وبلاگ سازندگان بازی انجمن
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالثلاثاء فبراير 16, 2010 8:45 am من طرف Admin

» جامع ترین نقد بازی NFS:Shift
قوانین اصلی و کلی سایت Emptyالثلاثاء فبراير 09, 2010 10:16 am من طرف Admin

Affiliates

free forum

قوانین اصلی و کلی سایت

Admin
    Admin
    مدیر سایت
    مدیر سایت

تعداد پستها : 30

قوانین اصلی و کلی سایت Empty قوانین اصلی و کلی سایت

پست  Admin الخميس فبراير 18, 2010 9:57 am

با سلام خدمت کاربران
    در این تاپیک قوانینی که در تاپیک قبلی گفته شد بسیار جامع تر و کلی تر در خدمت عزیزان قرار می گیرد.ضمنا در زیر هر قانون مجازات فردی که ان قانون را رعایت نکرده باشد نوشته شده تا کاربران از ان مطلع شوند

قانون شماره 1)) استفاده از نام های کاربری رکیل و غیر اخلاقی و نامربوط به موضوع سایت در این انجمن ممنوع می باشد.هیچ کاربری اجازه ی استفاده از نام های کاربری نامربوط را ندارد و کاربران سعی کنند که در انتخاب نام های کاربری از نام یک بازی و یا یک شخصیت و یا اسم خودشان استفاده کنند
    مجازات:کاربری که این قانون را رعایت نکند نام کاربری او توسط مدیران و ناظمان سایت حذف خواهد شد
    قانون شماره 2)) از قرار دادن عکس های غیر اخلاقی و نامناسب و نامربوط در اواتار خود خودداری کنید.سعی کنید از عکس های اواتار مربوط به بازی های کامپیوتری و یا عکس خودتان استفاده کنید
    مجازات:کاربری که این قانون را رعایت نکند عکس اواتارش توسط مدیران و ناظمان سایت حذف می گردد
    قانون شماره 3)) از هر گونه توحین به سایت و افراد سایت شدیدا خودداری کنید و سعی کنید با متانت با افراد سایت صحبت کنید
    مجازات:اگر کاربری این قانون را رعایت نکرد , در صورتی که کاربر جز کاربران جدید سایت باشد به مدت 31 روز بن خواهد شد و در این مدت اجازه ی ورود به سایت را نخواهد داشت و اگر کاربر از کاربران قدیمی و فعال سایت باشد به مدت 15 روز بن خواهد شد
    قانون شماره 4)) مدیران و ناظمان سایت هیچ گونه اجازه ای برای توحین با درجات پایین تر سایت و حتی توحین به کاربران متخلف را به هیچ وجه ندارند و باید با انها با متانت صحبت کنند
    مجازات:ناظم یا مدیر متخلف از درجه ی خود اخراج شده و می تواند مانند یک کاربر جدید در سایت فعالیت کنید
    قانون شماره 5)) کاربران اجازه دارند تا تبلیغاتی از انجمن یا سایت خود را در این سایت قرار دهند ولی حتما باید این موضوع در بخش خودش یعنی معرفی وبلاگها و سایتهای بازی مطرح شود و هرگز هیچ کاربری نباید ان موضوع را در بخش های دیگر مطرح کند و همچنین سایت یا انجمن انها باید حتما به بازی ها مربوط باشد
    مجازات:تبلیغات کاربر به بخش مربوطه منتقل می شود
    قانون شماره 6)) تمامی کاربران انجمن موظف هستند که تاپیک ها و پست های خود را در بخش مربوطه ی خود مطرح کنند و از مطرح ان در بخش های غیر مربوط جلوگیری کنند
    مجازات:پست یا تاپیک مربوطه به بخش خود منتقل می شود
    قانون شماره 7)) در موضوعات و تاپیک های خود به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی و اجتماعی نشوید
    مجازات:تمامی پستهایی که به این صورت باشند قفل و یا پاک شده و کاربر به مدت 5 روز بن می شود
    قانون شماره Cool) در پستها و تاپیک های خود به هیچ وجه به شخصیت یا بازی و یا شرکت و یا هر چیز مورد علاقه ی فرد دیگری توحین نکنید
    مجازات:کاربر مربوطه به مدت 2 روز بن می شود
    قانون شماره 9)) پست های تکراری در سایت قرار ندهید
    مجازات:پاک شدن پست مربوطه
    قانون شماره 10)) به هیچ وجه کاربران اجازه ندارند که در پست های خود از منابعی چون سایتهای فارسی بازی و انجمن های بازی استفاده کنند و پست انها تنها می تواند منبع خارجی و یا یک روزنامه و یک ماهنامه باشد
    مجازات:حذف پست مربوطه
    قانون شماره 11)) هر گونه اغتشاش در سایت که باعث ناراحتی افراد سایت شود مجاز نمی باشد
    مجازات:فرد اغتشاش گر در صورتی که کاربر جدید باشد از سایت برای همیشه اخراج می شود و اگر کاربر جدید باشد به مدت 31 روز بن می شود
    قانون شماره 12)) هر گونه توحین به سایت ها و یا انجمن های دیگر خلاف قوانین این سایت می باشد
    مجازات:اگر کاربر مربوطه از کاربران جدید سایت باشد به مدت 5 روز و اگر از کاربران قدیمی سایت باشد به مدت 1 روز بن می شود
    قانون شماره 13)) از قرار دادن پست های بدون ذکر منبع خودداری کنید
    قانون شماره 14)) از نوشتن پست های طولانی و بی ثمر خودداری کنید

در اخر یک نکته می مونه و اون اینه که کاربران متخلف که به مجازات های سنگین دچار شده اند میتوانند فقط به مدت 3 روز در دادگاه سایت از خود دفاع کنند و در صورتی که در دادگاه سایت متوجه شدند که فرد متخلف بی گناه است مجازات را برای او حذف می کنند و در صورتی که فرد متخلف گناهکار معرفی شد مجازات مورد نظر برای او انجام خواهد گرفت

سعید:مدیر انجمن

اكنون الجمعة أبريل 26, 2024 12:14 pm ميباشد